droban_pl
100% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam103Nie polecam0

Zgodność z opisem
5.0
Koszt wysyłki
4.9
Obsługa kupującego
4.9

  • Kategorie
  • Kraft&Dele Odkurzacz KD488

Symbol: KD488
799.00 -10% 719.00
Do końca promocji pozostało:
KPL Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2-5 dni roboczych
Cena przesyłki 0
Odbiór w sklepie 0
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Gwarancja producenta, 14 dni na zwrot !

Zostaw telefon

ODKURZACZ PRZEMYSŁOWY BUDOWLANY DO GIPSU Z OTRZĄSACZEM KD488

Odkurzacz przemysłowy KRAFT&DELE to wysokiej klasy sprzęt. Zastosowano w nim niezawodny i mocny silnik o mocy 1600 W który może osiągnąć maksymalną siłę ciągu wynoszącą 18 kPa.

W połączeniu z pojemnym, 30 litrowym zbiornikiem daje nam niezastąpiony sprzęt idealnie mocny do każdego rodzaju zadań.

Doskonały sprzęt do odkurzania gipsu i innych drobnych pyłów. Dzięki manualnemu otrząsaczowi na przycisk, filtr jest utrzymywany w czystości i się nie zapycha.

Duża moc oraz wysoki poziom ssania odkurzacza pozwalają na pracę w najtrudniejszych warunkach. Został stworzony z myślą o ciężkich pracach remontowo-budowlanych we współpracy z elektronarzędziami i spełnia najwyższe standardy w usuwaniu drobnych zanieczyszczeń, takich jak np. gips, czy pył z drewna.

Odkurzacz przeznaczony jest do użytku przemysłowego w warsztatach, stolarskich i lakierniczych, ale również z powodzeniem można go używać jako odkurzacz garażowy, czy nawet domowy.

Urządzenie wyposażono w metalową rurę z możliwością regulacji długości.

  • ODKURZANIE NA SUCHO

Standardowa funkcja we wszystkich odkurzaczach, lecz dzięki swojej ponadprzeciętnej wysokiej mocy i sile ssania jest wstanie zebrać nawet duże i cięższe niż standardowe cząstki brudu, czy też urobku powstałego w wyniku prac remontowo-budowlanych (opiłki metali, pył budowlany, małe cząstki gruzu lub trociny, czy wiórów z obróbki stolarskiej itd.)

Zasada działania:

Zanieczyszczenia wraz z powietrzem zostają zassane poprzez rurę doprowadzającą, gdzie w pierwszej komorze trafiają do specjalnego worka na brud. To właśnie w nim zostaje zatrzymanych znaczna większość zanieczyszczeń.

Następnie powietrze trafia na wysoko-sprawny filtr typu HEPA, który wyłapuje i zatrzymuje pozostałe choćby najmniejsze zanieczyszczenia. Na koniec, czyste powietrze zostaje skierowane do wylotu, gdzie opuszcza urządzenie.

  • ODKURZANIE NA MOKRO

Urządzenie oprócz standardowego odkurzania na sucho, posiada również możliwość zbierania wody, tzw. odkurzanie na mokro. Dzięki tej funkcji można w łatwy i szybki sposób zebrać rozlaną wodę, a w użytku domowym wspomóc się nią np. przy czyszczeniu dywanów.

Zasada działania:

Woda wraz z brudem zostaje zassana poprzez rurę wlotową. Na dnie pierwszej komory pod wpływem siły ciężkości osadza się cały brud wraz z wodą. Wstępnie czyste powietrze przemieszcza się ku górze, gdzie następnie przechodzi przez filtr gąbkowy [1], który je oczyszcza z ostatnich drobnych frakcji wody i brudu. Na koniec powietrze jest kierowane do wylotu.

  • WYDMUCH POWIETRZA - FUNKCJA DMUCHAWY

Znajduje zastosowanie podczas czyszczenia narzędzi stolarskich z pyłu oraz innego urobku powstałego na skutek wcześniej wykonywanej przez nas pracy. Ponadto funkcja ta umożliwia wydmuchiwanie zanieczyszczeń z trudno dostępnych miejsc, gdzie jest ciężko się dostać nawet wąską ssawką.

Funkcja możliwa również do wykorzystania w pracach sezonowych w okresie jesiennym, jako pomocna przy zbieraniu, lub też grabieniu liści.

Zasada działania:

Powietrze zostaje zassane, przechodzi przez pierwszą komorę bez filtra, a następnie jest wydmuchane poprzez podpiętą do wylotu powietrza rurę odprowadzającą.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
DARMOWA WYSYŁKA JUŻ OD 500 zł !!!

14 DNI NA ZWROT !!!

TYLKO ORYGINALNE PRODUKTY, POLSKA DYSTRYBUCJA

PEŁNA OBSŁUGA GWARANCYJNA I SERWIESOWA

14 DNI NA ZWROT !!!

TYLKO ORYGINALNE PRODUKTY, POLSKA DYSTRYBUCJA

PEŁNA OBSŁUGA GWARANCYJNA I SERWIESOWA